مسئولیت اجتماعی

بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء

بهزیستی وردآورد (انجمن ملی حمایت از کودکان) یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز نگهداری در سطح شهر تهران است که در سال 1348 شمسی به بهره برداری رسیده است که در اول بهمن سال 1398 با کسب مجوز از سازمان بهزیستی کاملا خصوصی شد و از آن زمان تحت عنوان بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء اداره می شود.بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء یک خیریه غیر دولتی و غیر انتفاعی است که با هدف نگهداری و حمایت از دختران معلول و کم توان ذهنی بوجود آمده است.امروزه با توجه به شرایط کشور و سعی بر کاهش هزینه های کشور رسیدگی به این امور وظیفه اخلاقی و میهنی هر ایرانی هست که با حمایت از این فرزندان نیازمند، نقش اجتماعی خود را در این امر ایفا کنند بدیهی است بدون همکاری مردم و افراد خیر، این انسان های پاک و بی آلایش تحت فشار کمبودهای اولیه زندگی قرار می گیرند.

برخی از خدمات ارائه شده با کمک شما مشتریان گرامی

واحد گفتار درمانی

یکی از خدمات توانبخشی بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء ، گفتار درمانی است. در بخش گفتار درمانی به توانخواهانی که دچار اختلال در گفتار ، زبان و بلع هستند کمک میشود. پیشگیری از بروز اختلالات، ارزیابی و شناسایی افراد مبتلا به اختلال، ارائه مشاورات لازم به مراقبین مراجع و ارائه راهکارهای درمانی برای بهبود فرد و همچنین کنترل و پیشگیری از شدت یافتن نقایص،مختصری از خدمات این بخش است.

واحد آموزش

یکی دیگر از بخش های این مرکز، واحد آموزش حرفه (حرفه آموزی) است. این واحد شامل کارگاه های متنوعی است که مراجعین ابتدا ارزیابی میشوند و سپس با توجه به سطح توانمندی ها و علایق خود به یک یا چند کارگاه راه می یابند.

واحد تربیت بدنی

مربی امور ورزش یک نفر با مدرک کاردانی تربیت بدنی است که شش روز در هفته با برنامه تنظیم شده تمام کلاس های آموزشی و توانخواهان پاویون ها را با توجه به شرایط، استعداد ها و توانایی توانخواهان را برگزار و از سالن ورزش استفاده میکند.

واحد کار درمانی

کار درمانی یکی از رشته های گروه علوم توانبخشی است. هدف نهایی در این رشته رساندن افراد دارای معلولیت به بالاترین سطح توانایی و استقلال در انجام فعالیت های روزمره زندگی و حضور کارآمد در اجتماع است.

آدرس خیریه

تهران جاده مخصوص تهران – کرج خیابان داروپخش پلاک 19 بنیاد خیریه نیکوکرداران بناء

حمایت مالی آنلاین

تماس با ما

02144986610

info@BanaCharity.com

www.BanaCharity.com